Dovolte, abych Vám představil kávu Musetti, pocházející ze stejnojmenné severoitalské  pražírny. Založil ji už roku 1934 Luigi Musetti v historickém městě Piacenza. Nehledě na to, že se firma během 75-ti let existence slušně rozrostla, a vyváží kávu do více než 30-ti zemí světa,  stále zůstává v rukou rodiny Musetti, což zaručuje osobní odpovědnost za kvalitu výsledných produktů značky.

 

Cukrářství u Veselých pro nás peče ty nejlepší zákusky a pochoudky

Cukrářství u Veselých Vám představuje kvalitní cukrářské výrobky, které vycházejí z tradice českého cukrářského řemesla. Produkty jsou vyráběny ručním způsobem podle osvědčených tradičních technologií. Suroviny, které jsou při výrobě používány, procházejí pečlivým výběrem s důrazem na jejich čerstvost a kvalitu. Doufáme, že Vás naše pestrá nabídka dortů a ostatních cukrářských výrobků uspokojí a navodí Vám nostalgickou atmosféru doby, kdy gurmánský zážitek byl na prvním místě.

Firma byla založena v lednu roku 1990. Z počátku se zabývala pouze pečením na zakázku, ale s vývojem trhu postupně začala také rozvážet cukrářské výrobky v regionu Tábor. V dnešní době zásobuje cukrárny v  jihočeském i středočeském kraji. Naše firma se zabývá řemeslnou cukrářskou výrobou založenou na tradičních technologických postupech a zpracování kvalitních českých surovin. Naší snahou je zákazníkovi dodat zboží vysoké kvality a lahodné chuti , které není zatíženo konzervačními látkami a zanechá v zákazníkovi pocit nezapomenutelného sladkého požitku.

 

Dále z vlastní výroby můžete ochutnat náš perníček